top of page
SnowlyCode robot in space

SnowlyCode

Creating clever software solutions

KONTAKTUJTE NÁS
Kontaktujte nás button

S čím vám můžeme pomoci

REALITY

MÉDIA

VZDĚLÁVÁNÍ

HOSTING

E-COMMERCE

E-SPORT

JINÉ

AUTOMOTIVE

POJIŠTĚNÍ

FINTECH

PRÁVO

FOREX

AUKCE

Rozumíme vašemu podnikání

Abychom mohli vyvinout správná softwarová řešení, je nezbytné, abychom přesně věděli, co vás zajímá. 
Na všech těchto trzích máme dlouholeté zkušenosti a přesně víme, jak vás udržet před konkurencí.

Heading 6
Heading 6
Heading 6
Heading 6
Heading 6
Heading 6
Heading 6
Heading 6
Heading 6
Heading 6
Heading 6
Heading 6
Heading 6

Vybíráme nejlepší technologie pro vaši firmu. Jsme velmi flexibilní.

Je něco, co opravdu chcete používat? Obraťte se na nás a uvidíme, zda to lze úspěšně implementovat.

AgileSHIFT
PRINCE2
SPC SAFe 5
Professional Scrum Master

Certifikáty

ZAKÁZKY
Skladon

Skladon

FULFILLMENT NA MÍRU

Skladon patří ke špičce ve svém oboru. Společně jsme pracovali na několika integracích pro jejich klienty a zároveň na dalších velkých projektech.

5 ODBORNÍKŮ
4 ROKY
Snoofa Ltd

Snoofa Ltd

NEJRYCHLEJŠÍ ONLINE AUKČNÍ SOFTWARE VE SPOJENÉM KRÁLOVSTVÍ

Společnost Snoofa chtěla provést celkovou modernizaci, aby byla nejrychlejší na aukčním trhu. Vytvořili jsme několik aplikací, které to umožnily, a vyvinuli jsme aplikace, které usnadňují live dražby.

ZAKÁZKY
ŠKODA AUTO a.s.

ŠKODA AUTO a.s.

AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL

Společně s naším partnerem CMS s.r.o. vytváříme interní aplikace pro výrobu automobilů pro jednu z největších evropských automobilových společností.

ZAKÁZKY
iRevolution Group

iRevolution Group

POJIŠŤOVACÍ SKUPINA

Spolupracovali jsme s iRevolution, abychom jim pomohli pokročit v jejich projektech technického vývoje. Potřebovali jedinečný přístup a my jsme jim poskytli spolupráci na míru pro všechny jejich požadavky.

ZAKÁZKY
European Space Agency

European Space Agency

EUROPEAN SPACE AGENCY (ESA) JE EVROPSKOU BRANOU DO VESMÍRU. JEJÍM POSLÁNÍM JE UTVÁŘET ROZVOJ EVROPSKÝCH KOSMICKÝCH KAPACIT.

Jsme velmi rádi, že můžeme spolupracovat se společností ESA a dodávat softwarová řešení.

7 ODBORNÍKŮ
1 ROK
Shoptet.cz

Shoptet.cz

ONLINE E-COMMERCE SYSTEM

Lídři českého a slovenského trhu s e-shopy si nás vybrali jako společnost pro vývoj softwaru díky našemu architektonickému přístupu a zkušenostem v oblasti fintech a e-commerce.

5 ODBORNÍKŮ
3 ROKY
Economia.cz

Economia.cz

JEDNA Z NEJVĚTŠÍCH ČESKÝCH MEDIÁLNÍCH SKUPIN

Pomohli jsme jim zvýšit počet návštěvníků zavedením systému doporučení, který zobrazuje novinky podle preferencí uživatelského profilu. Vytvořili jsme také "react widget", který zobrazuje výsledky voleb v reálném čase.

4 ODBORNÍKŮ
2.5 ROKY
Single Case

Single Case

ÚSPĚŠNÁ TECHNOLOGICKÁ SPOLEČNOST, KTERÁ POSKYTUJE ŠIFROVANÉ KOMUNIKAČNÍ SYSTÉMY PRO PRÁVNÍ PRAXI.

S touto skvělou společností spolupracujeme na jejím nejnovějším technickém vývoji. Jejich aplikace a software používají stovky evropských advokátních kanceláří.

4 ODBORNÍKŮ
1 ROK
SatoshiLabs.com

SatoshiLabs.com

8 LET INOVACÍ V OBLASTI BEZPEČNOSTI. TVŮRCE ELEKTRONICKÉ PENĚŽENKY TREZOR.

SatoshiLabs je přední společnost poskytující nové inovace ve světě kryptoměn. Začali s kryptopeněženkou Trezor a nyní vyvíjejí nové bezpečnostní inovace v blockchainovém a krypto světě.

ZAKÁZKY
Gebwell Oy

Gebwell Oy

SPECIALIST IN ENVIRONMENTALLY FRIENDLY AND ENERGY EFFICIENT HEATING AND COOLING OF BUILDINGS

Gebwell is an industrial company that we help to keep up with the competition and needs to complement top quality products with high quality software.

Visma.fi

Visma.fi

VISMA JE PŘEDNÍM EVROPSKÝM POSKYTOVATELEM PODNIKOVÝCH ŘEŠENÍ

S touto skvělou společností pracujeme na jejich interní aplikaci.

Twoday.fi

Twoday.fi

SILNĚ ROSTOUCÍ TECHNOLOGICKÁ SPOLEČNOST POSKYTUJÍCÍ KOMPLEXNÍ SLUŽBY

S touto skvělou společností pracujeme na jejich interní aplikaci.

 /  10

ZOBRAZIT VÍCE

Spolupracujeme s firmami po celém světě, od malých začínajících start-upů až po podniky s milionovými obraty, chceme jim zajistit to nejlepší pro jejich online potřeby.

ZOBRAZIT VÍCE

Miloš Halecký
Skladon.cz

"Spolupráce s firmou ShowlyCode byla prostě skvělá! Jejich technické znalosti, angažovanost a schopnost rychlého řešení problémů vedly k bezproblémovému vývoji našich IT projektů. Komunikace byla vynikající, a jejich přístup k práci a spolupráci byl skutečně profesionální. ShowlyCode nejsou jen naši současní partneři, ale také cenný zdroj pro budoucí spolupráce."

Miloš Halecký

CTO & Co-Founder
Jan Baláš
Skladon.cz

"Se SnowlyCode jsme spolupracovali v rámci Skladonu na různých projektech. Jedním z nejdůležitějších v poslední době byl známý český výrobce ručního nářadí. Po letech se společnost rozhodla přesunout svůj sklad do externího fulfillmentu k nám v Mošnově. Aby jejich B2B eshop fungoval, byla nutná IT integrace SAP platformy, kterou využívá i jejich mateřská společnost. SnowlyCode nám pomohl provést úvodní analýzu prostředí, společně vybudovat integrační propojení s naší vlastní aplikační vrstvou MySkladon a vytvořit tak plně funkční napojení zákazníkova eshopu tak, aby jejich zákazníci mohli neustále posílat objednávky, aniž by věděli o externím logistickém partnerovi. Vše proběhlo ve stanoveném čase, rozsahu i budgetu, což rozhodně není u náročnějších IT projektů standard."

Jan Baláš

CSO
James Buchanan
Snoofa.com

"They are supremely affordable, brilliant at communication and their work product is amazing. The quote our lead developer gave me after their first hackathon together: ‘I haven't worked with such bright people outside a university lab'
The most common problem people have with outsourcing abroad is poor communication. But we really couldn’t have asked for better, clear and reliable communication with these guys. "

James Buchanan

CEO
Jan Kovařík
Satoshilabs.com

"Spolupráce se SnowlyCode na našem interním systému byla pro SatoshiLabs velmi přínosná. SnowlyCode jsou profesionálové ve svém oboru, proaktivně s námi spolupracovali na řešení našeho produktu, po naslouchání našim požadavkům navrhli funkční a technicky inovativní řešení, které následně zpracovali ve výborné kvalitě. Celý proces a spolupráce byla bezproblémová a profesionální."

Jan Kovařík

Community manager
Lenka Koňušíková
Thetrask.com

„Se společností SnowlyCode a s jejich experty jsem spolupracovala na projektech, které se týkaly vývoje FE a nastavování principů vývoje projektů v oblasti mobilního vývoje. Mají nejen výborné technické znalosti, ale jsou schopni pomoci i s návrhem architektury aplikací a řízením týmu. Jejich práce byla vždy odvedena kvalitně s důrazem na výsledek, který jsem si na začátku či v průběhu stanovili.“

Lenka Koňušíková

Director of Portal and Mobile Solution
Lucie Tvarůžková
Singlecase.com

“Na developerech ze SnowlyCode si ceníme hlavně to, že dokáží řešit komplexní technologické problémy, pracují velmi samostatně, náš projekt si vzali za svůj a dávají do něj daleko víc než povinné minimum.”

Lucie Tvarůžková

CEO
Petr Bechyně
Economia.cz

„Tým Snowlycode vše dokončil včas, efektivně komunikoval a ve všech projektech, které jsme jim v Economii zadali, se snažili pracovat nad rámec svých možností. Jejich tým je mimořádně profesionální, plný energie a nadšení. V týmu mají také experty z řad architektů i analytiků, kteří nám pomohli vyřešit několik složitých problémů.“

Petr Bechyně

Head of IT
Jan Tobolka
Economia.cz

"Na naší dlouhodobé spolupráci se SnowlyCode vyzdvihujeme profesionální a proaktivní přístup. Díky jejich systematické a pravidelné péči se naše projekty posouvají kýženým směrem. Se SnowlyCode byla od počátku naší spolupráce naprosto bezproblémová komunikace. Řešení našich komplexních požadavků hledají s námi k oboustranné spokojenosti."

Jan Tobolka

Senior Yield Manager
Karel Suk
Economia.cz

"V SnowlyCode jsme našli spolehlivého partnera. Vždy dodávají funkční řešení a dodržují termíny. Oceňujeme flexibilitu a rychlost společnosti SnowlyCode při realizaci našich požadavků. Pomáhají nám také zvýšit monetizaci webových stránek, které zastupujeme."

Karel Suk

Head of Digital Sales
Ondřej Buben
Shoptet.cz

"Náš první rok spolupráce se SnowlyCode šel jako po másle. Můžeme s jistotou říci, že jsou perfektním partnerem pro integraci našeho řešení Shoptet Pay. Naše 'nadstandardní požadavky' vždy splnili a dosáhli jsme skvělých výsledků. Tým pod vedením Michala Pospíšila je výjimečný a už se těšíme, jaké inovace přinese naše další společná práce."

Ondřej Buben

Head of Shoptet Pay

Proč spolupracovat s námi? Jsme nejlepší! Tady je hodnocení našich spokojených klientů...

bottom of page