top of page

Jsme vývojářská společnost, která Vám dodá webovou aplikaci ušitou na míru dle Vašich požadavků. Samozřejmostí je náš profesionální přístup ke každému projektu. Pomůžeme Vám spustit větší nebo menší internetové projekty pro místní i globální trh. Po spuštění webové aplikace zajistíme její následný bezproblémový provoz. Tým tvoří kreativní designeři a programátoři, kteří využívají nejnovější technologie a trendy při tvorbě aplikací. Zakázky tohoto typu přijímáme od 150 000,- Kč.

Webové aplikace na míru

Jak to celé funguje?

Společně se potkáme a prodiskutujeme, co by Vaše aplikace měla umět, jak by měla vypadat, případně jaké technologie a principy budeme používat.

Pokud k projektu nebudete mít vlastní specifikaci, stačí když nám přednesete Váš záměr a my si ji kompletně sepíšeme. Nadefinujeme tak společnými silami minimální produkt. Spolu se specifikací uděláme kompletní grafický návrh všech screenů aplikace.

Na základě předchozích kroků se vypočítá projektový plán s cenou a kroky od samotného naspecifikování, realizace, testování, spuštění, lazení v reálném provozu.

Nechceme dodávat dílo, které nebude obsahovat věci, jenž jste si neobjednali. Proto jakékoliv změny, na které narazíme, se projeví do technologií a samotného plánu vývoje.

Naši developeři trackují hodiny nikoliv celé manday. Ty jsou poté spojeny s konkrétním úkolem v ticketovacím systému. Na konci měsíce potom posíláme výpis hodin, které jsme strávili nad konkrétními tickety. Čas strávený nad Vaším projektem je tak mnohem přesnější a díky hodinám a číslům ticketů v ticketovacím systému a přehledech na konci měsíce i mnohem efektivnější a pro Vás levnější.

1

2

3

4

5

Jednou z nejdůležitějších služeb, které svým zákazníkům nabízíme, je vývoj webových aplikací na míru. Jsme schopni nabídnout nejrůznější služby od vývoje malých, jednoúčelových aplikací až po korporátní aplikace pro mnoho uživatelů.

Víme, že potřeba každého klienta se liší, proto se vždy snažíme o pochopení vašich konkrétních potřeb, než se pustíme do vývoje. Někteří klienti mají připravenou kompletní produktovou analýzu, než nás osloví, někteří jsou teprve na začátku této dlouhé cesty. Pro všechny ale máme řešení. Pokud nemáte jasnou představu o tom, jak by měla vaše aplikace  vypadat, ale znáte svůj business a své potřeby, rádi vám poradíme a společně najdeme ideální řešení pro váš business. Díky tomu, že jsme připravily desítky projektů pro mnoho našich spokojených zákazníků, máme dostatek zkušeností a jen výjimečně nás překvapí požadavek, který jsme s žádným klientem ještě neřešili.

Webové aplikace na míru

REALITY

MÉDIA

VZDĚLÁVÁNÍ

HOSTING

E-COMMERCE

E-SPORT

JINÉ

AUTOMOTIVE

POJIŠTĚNÍ

FINTECH

PRÁVO

FOREX

AUKCE

Pracovali jsme na projektech z nejrůznějších obchodních oblastí, ale mezi naše nejčastější klienty patří:

V případě, že si u nás objednáte webovou aplikaci na míru, nemusíte se starat o technickou stránku věci, o technickou implementaci se postaráme my. Od vás však budeme potřebovat vědět, co by vaše aplikace měla umět. Proto pro vás alokujeme business analytika, který se během první fáze naší spolupráce postará o to, abyste na konci dostali to, co skutečně potřebujete. Společně s vámi připraví náš business analytik úplné zadání včetně odhadů doby realizace a nákladů na vývoj. Po této fázi už na vás nebudou čekat žádná překvapení.

Agilní přístup

Bohužel ani společně nemůžeme odhadnout, jak se změní vaše potřeby a situace v průběhu vývoje. Proto vždy nabízíme klientům možnost upravit zadání i v průběhu vývoje. Pokud se už během plánování ukáže, že je zde vysoké riziko kritických změn v zadání, doporučujeme našim klientům agilnější formy spolupráce jako “Vytvoření IT týmu” nebo “Rozšíření vašeho vývojového týmu”, které nám umožňují agilnější přístup a jsou nakonec levnější a rychlejší. V případě, že je riziko kritických změn nízké, vždy máme k dispozici předem naplánovaný soubor pravidel v podobě změnového managementu, který nám umožňuje měnit původní zadání k oboustranné spokojenosti.

Responzivní a přístupné aplikace

V dnešní době přistupují lidé k většině aplikací z mobilních zařízení. Tento trend je stále na vzestupu, a proto všechny naše aplikace optimalizujeme tak, aby jejich použití z mobilních zařízení bylo co nejjednodušší a nejintuitivnější. 

Naše aplikace splňují všechna běžná očekávání na kvalitu a bezpečnost. Navíc nabízíme i nadstandardní úpravy v případě, kdy potřebujete optimalizovat vaši aplikaci pro specifickou skupinu uživatelů, jako jsou lidé se zdravotním postižením, lidé se speciálními či nestandardními zařízeními nebo například uživatele starších zařízení či staršího software.

SnowlyBot waving
bottom of page