Webové aplikace na míru

Jak to celé funguje?

  1. 1 Společně se potkáme a prodiskutujeme, co by Vaše aplikace měla umět, jak by měla vypadat, případně jaké technologie a principy budeme používat.
  2. 2 Pokud k projektu nebudete mít vlastní specifikaci, stačí když nám přednesete Váš záměr a my si ji kompletně sepíšeme. Nadefinujeme tak společnými silami minimální produkt. Spolu se specifikací uděláme kompletní grafický návrh všech screenů aplikace.
  3. 3 Na základě předchozích kroků se vypočítá projektový plán s cenou a kroky od samotného naspecifikování, realizace, testování, spuštění, lazení v reálném provozu.
  4. 4 Nechceme dodávat dílo, které nebude obsahovat věci, jenž jste si neobjednali. Proto jakékoliv změny, na které narazíme, se projeví do technologií a samotného plánu vývoje.
  5. 5 Naši developeři trackují hodiny nikoliv celé manday. Ty jsou poté spojeny s konkrétním úkolem v ticketovacím systému. Na konci měsíce potom posíláme výpis hodin, které jsme strávili nad konkrétními tickety. Čas strávený nad Vaším projektem je tak mnohem přesnější a díky hodinám a číslům ticketů v ticketovacím systému a přehledech na konci měsíce i mnohem efektivnější a pro Vás levnější.