Tým k pronájmu

Jak to celé funguje?

  1. 1 Na první schůzce se společně pobavíme nad tím, jaké vývojáře a kolik byste jich potřebovali začlenit do Vašich projektů. Zda programátoři budou vyvíjet ucelený kus Vaší webové aplikace nebo náplní jejich práce bude naprogramování nekonečného seznamu ticketů, které Vám chybí k dokončení aplikace.
  2. 2 Domluvíme se, jaké technologie použijeme, tak aby Vám vyhovovaly. Naučíme se styl a strukturu psaní Vašeho kódu. Napojíme se na Váš ticketovací systém (JIRA, Asana, Trello), na Vaše komunikační kanály (Slack, Skype, WhatsUp) a na Vaše GIT repozitáře. Budeme se snažit přizpůsobit všem Vašim požadavkům, tak jako bychom byli Vaši interní programátoři.
  3. 3 Na základě složitosti Vašeho projektu, požadavků na technologie a programátory si společně určíme cenu za jednotlivé programátory.
  4. 4 Po domluvení spolupráce uděláme krátký workshop, kde naše programátory zapojíte do Vašeho týmu, spolupráce a Vašich požadavků. A spolu již vytvoříme nějaký ten kód. Následně si uděláme menší pilotní projekt, tak abychom si vzájemně spolupráci otestovali.
  5. 5 Naši developeři trackují hodiny nikoliv celé manday. Ty jsou poté spojeny s konkrétním úkolem v ticketovacím systému. Na konci měsíce potom posíláme výpis hodin, které jsme strávili nad konkrétními tickety. Čas strávený nad Vaším projektem je tak mnohem přesnější a díky hodinám a číslům ticketů v ticketovacím systému a přehledech na konci měsíce i mnohem efektivnější a pro Vás levnější.

Technologie, které umíme

Backend

PHP NodeJS Dart lang Typescript Dotnet

Databáze

MySQL PostgresSQL Elastic search

Frontend

reactJS Angular Dart lang Typescript Dotnet